DCode

Sıkça Sorulan Sorular

KODEG CRM ’in iki farklı kurulum yöntemi mevcut. Dilerseniz kendi serverlarınızda kurabiliriz, dilerseniz bizim çalışmış olduğumuz yüksek güvenlikli data center da Bulut üzerinden hizmet verebiliriz?

Şirketleriniz MRP (Mikro, Logo vb.) programınızdaki bilgileri ile KODEG CRM otomatik aktaracağız. KODEG CRM kullanımı başladıktan sonra KODEG CRM açılıp Siparişimiz MRP’ ye aktarılacağı zaman yeni cari olarak aktarılacaktır.

Hayır, stok kartları MRP de açılacak ve KODEG CRM entegre edilecektir.

Hayır biz Sipariş atıyoruz, siz siparişi irsaliyeye ya da faturaya çeviriyorsunuz.

Crm bizim sunucumuzda kurulacak ise hem SSL 256 bit koruma ile sunucumuza firewall ile korunmaktadır. Sizin sunucularınıza kurulacak ise Hem SSL sertifikası hem de Firewall kullanmanızı önermekteyiz.  
Elbette. Sizin kendi tasarımlarınız ile hazırladığınız teklif şablonları üzerinden çalışmalarımızı yapıyoruz. KODEG CRM üzerinden tekliflerinizi hazırlıyoruz, kendi tasarımınıza göre form dökebilir, dokümanlara ekleyebilir ve KODEG CRM içinden müşterilerinize mail gönderebilirsiniz.
KODEG CRM ileri seviye yetkilendirme sistemi üzerine çalışan bir uygulama. Kullanıcılar kendilerine atanan yetkiler kapsamında işlem yapabilir ve ilgili datayı görebilirler. Sadece bunun ile kalmayıp sizin yapınıza özel yetkilendirme sistemi oluşturabilir yetkilendirme kapsamını genişletebilmektedir.
Mobil app kullanılamıyor. Ama mobil tarafında web olarak giriş yapıldığında bire bir responsive olarak çalışmaktadır.
Datanız sizin serverınız da ise sizin gözetiminize bırakmaktayız. Bizim data centerımız da ise yedeklerinize günlük olarak otomatik almaktayız.KODEG CRM

Sunum Talep Formu